LEKTOŘI BLACKROLL

LEKTOŘI BLACKROLL | O KURZECH | TERMÍNY KURZŮ | PŘIHLÁŠKA | O BLACKROLL

Mgr. Kateřina Jinochová - fyzioterapeutka, sportovní terapeutka

Pracuji jako vedoucí fyzioterapeutka na ortopedicko-fyzioterapeutické klinice Orthotes v Praze, kde se věnuji především pacientům s ortopedickými a traumatologickými diagnózami.

Mimo ordinaci je součástí mého pracovního života i pedagogická činnost, jelikož jsem externí vyučující studentů fyzioterapie na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT.

Věnuji se také sportovní fyzioterapii, konkrétně pečuji o hokejový A-tým Rytíři Kladno. Koncept BLACKROLL využívám jak v klinické praxi, tak i ve sportovní fyzioterapii, kde je hojně využíván v rámci prevence zranění a následné regenerace po výkonu.

blacroll-trainer-katka

 

Mgr. Petr Soukup - sportovec, fyzioterapeut, trenér

Jsem fyzioterapeut, který se věnuje především práci se sportující populací. Sám jsem profesionální triatlonista a trenér.

Zastávám názor, že správně zvolený pohyb může více pomoci než klid a léky. Pracuji s aktivními lidmi, co chtějí něco změnit, zlepšit nebo zefektivnit.

BLACKROLL aktivně sám využívám od roku 2016 v rámci regenerace a zároveň doporučuji všem svým svěřencům i klientům.

blacroll-trainer-petr

 

Mgr. Daniel Sobotka - fyzioterapeut

Jako fyzioterapeut pracuji v oboru přes dvacet let. Kromě své soukromé praxe jsem byl tři roky u fotbalového A-týmu SK Slavia Praha a sedm let u fotbalové reprezentace do jednadvaceti let. Ve své práci se zabývám poruchami pohybového systému, fyzioterapií po úrazech a operacích, provozuji rovněž viscerální terapii, jsem školitelem dynamických a pevných tejpů a nově také instruktorem BLACKROLL , který využívám při léčbě svých pacientů. Ve své kartotéce mám k dnešnímu dni přes osm tisíc pacientů jak z oblasti běžné populace tak vrcholových sportovců a práce mě stále nepřestává bavit!!!

blacroll-trainer-dan

 blacroll-trainer-all

LEKTOŘI BLACKROLL | O KURZECH | TERMÍNY KURZŮ | PŘIHLÁŠKA | O BLACKROLL