LEKTOŘI BLACKROLL

LEKTOŘI BLACKROLL | O KURZECH | TERMÍNY KURZŮ | PŘIHLÁŠKA | O BLACKROLL

Mgr. Kateřina Jinochová - fyzioterapeutka, sportovní terapeutka

Pracuji jako vedoucí fyzioterapeutka na ortopedicko-fyzioterapeutické klinice Orthotes v Praze, kde se věnuji především pacientům s ortopedickými a traumatologickými diagnózami.

Mimo ordinaci je součástí mého pracovního života i pedagogická činnost, jelikož jsem externí vyučující studentů fyzioterapie na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT.

Věnuji se také sportovní fyzioterapii, konkrétně pečuji o hokejový A-tým Rytíři Kladno. Koncept Blackroll využívám jak v klinické praxi, tak i ve sportovní fyzioterapii, kde je hojně využíván v rámci prevence zranění a následné regenerace po výkonu.

katka

 

Mgr. Petr Soukup - sportovec, fyzioterapeut, trenér

Jsem fyzioterapeut, který se věnuje především práci se sportující populací. Sám jsem profesionální triatlonista a trenér.

Zastávám názor, že správně zvolený pohyb může více pomoci než klid a léky. Pracuji s aktivními lidmi, co chtějí něco změnit, zlepšit nebo zefektivnit.

Blackroll aktivně sám využívám od roku 2016 v rámci regenerace a zároveň doporučuji všem svým svěřencům i klientům.

petr

 

Mgr. Daniel Sobotka - fyzioterapeut

Jako fyzioterapeut pracuji v oboru přes dvacet let. Kromě své soukromé praxe jsem byl tři roky u fotbalového A-týmu SK Slavia Praha a sedm let u fotbalové reprezentace do jednadvaceti let. Ve své práci se zabývám poruchami pohybového systému, fyzioterapií po úrazech a operacích, provozuji rovněž viscerální terapii, jsem školitelem dynamických a pevných tejpů a nově také instruktorem Blackrollu, který využívám při léčbě svých pacientů. Ve své kartotéce mám k dnešnímu dni přes osm tisíc pacientů jak z oblasti běžné populace tak vrcholových sportovců a práce mě stále nepřestává bavit!!!

 

LEKTOŘI BLACKROLL | O KURZECH | TERMÍNY KURZŮ | PŘIHLÁŠKA | O BLACKROLL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení