KURZY BLACKROLL

LEKTOŘI BLACKROLL | O KURZECH | TERMÍNY KURZŮ | PŘIHLÁŠKA | O BLACKROLL

Odborný kurz BLACKROLL Trenér (BLACKROLL Trainer) je veden třemi fyzioterapeuty z praxe, kteří se zároveň věnují i sportovní fyzioterapii. Lektoři se vám budou věnovat po celý čas kurzu, tudíž nebude problém zodpovídat dotazy, či ukazovat “BLACKROLL fígly” z praxe.

Naučíme vás, jak správně používat pomůcky BLACKROLL (válce, mini, ball), vysvětlíme si pojem FASCIE a její vliv na funkční poruchy celého těla. Budeme se věnovat tzv. SMR/SMT technikám (Self Myofascial Release/ Techniques), které jsou hojně využívané, jak ve fyzioterapii, tak i v rámci regenerace, prevence zranění a také v rámci tréninku stability a zlepšení středu těla.

 

Harmonogram kurzu:
Brand BLACKROLL a jeho historie, fascie a její vliv na funkční poruchy těla, typy fascií, myofasciální linie, SMR/T techniky, praktický nácvik rolování s jednotlivými pomůckami.

 

Praktické informace:
Doba trvání: 9 - 17 hodin (8 hodin), přestávka na oběd (není zahrnuto v ceně kurzu), dopolední i odpolední coffee break s občerstvením.
Místo konání: prodejna TEJPY.cz, Klimentská 36, Praha 1

 

S sebou na kurz si přineste:
Sportovní oblečení + obuv, ručník, psací potřeby. Pomůcky jsou k dispozici po dobu kurzu. Každý účastník obdrží kompletní skripta ke kurzu.

 

Cena kurzu:
3 990 Kč
V ceně je zahrnuto občerstvení v rámci coffee breaks včetně kávy, vody, dále skripta BLACKROLL, pomůcky BLACKROLL využívané k praktickému nácviku v rámci kurzu (standard, mini, ball).

 

Ukončení kurzu:
Po skončení kurzu účastníci obdrží mezinárodní certifikát BLACKROLL Trainer, jež je opravňuje využívat pomůcky BLACKROLL ve své praxi. Tento certifikát však neopravňuje držitele k výuce BLACKROLL kurzů či jiným edukačním aktivitám.

 

Kvalifikační předpoklady pro absolvování kurzu:
Kurzu se mohou zúčastnit lékařské i nelékařské zdravotnické profese, fyzioterapeuté, osobní, kondiční i sportovní trenéři, maséři. Kurz není určen pro laickou veřejnost.

 

LEKTOŘI BLACKROLL | O KURZECH | TERMÍNY KURZŮ | PŘIHLÁŠKA | O BLACKROLL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení