BOOSTER HEAD BOX

Kód: BRSETBOHEBOXC
5 599 Kč 4 627,27 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Vibrační váleček BLACKROLL® Booster dělá klasický BLACKROLL® ještě efektivnějším. Masáž fascií s vibracemi ve velkých plochách díky BLACKROLL® Slim i dokonale přesná masáž díky hlavicím BLACKROLL® Head. Vhodné pro regeneraci a ošetření špoušťových bodů. Pořiďte si vše potřebné pro dokonalou automasáž v jednom balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

booster

BLACKROLL® BOOSTER HEAD BOX je perfektní kombinací masáže a vibrací pro lepší uvolnění napětí ve svalech a ztvrdlých fascií. Je vhodný jak pro použití doma, tak pro terapeutické použití, protože nabízí hned několik funkcí. BLACKROLL® BOOSTER můžete použít nejen jako doplněk pro BLACKROLL® Slim, ale také v kombinaci s různými nástavcemi BLACKROLL® Head pro dosažení vyššího masážního efektu a dokonalé zacílení masáže.

BOOSTER HEAD BOX je nejen jedním z nejúčinnějších, ale také jedním z nejoblíbenějších produktů firmy BLACKROLL®. Skládá ze tří inovativních nástrojů, které můžete podle potřeby kombinovat pro zlepšení masážního efektu.

BLACKROLL® Booster je vibrační jádro, které je použitelné pro všechny masážní válce BLACKROLL® (30 cm, všechny povrchy a stupně tvrdosti) v kombinaci s válcem BLACKROLL® Slim je masáž intenzivnější a je dokonalým masážním nástrojem pro uvolnění napětí. Pokud na válec použijete BOOSTER můžete zvýšit masážní efekt mnohonásobně. Jednoduše jej našroubujete do válce a okamžitě zintenzivníte účinnost rehabilitace. Srůsty a zatvrdnutí ve tkáních jsou díky vibračnímu jádru Booster účinně odstraněny a zjemněny. Vysoká účinnost masáže je způsobena štíhlým tvarem válce BLACKROLL® SLIM, což je důvod, proč můžete použít masážní válec kdekoli.

BLACKROLL® BOOSTER HEAD BOX zdokonaluje kombinaci masáže a vibrací. Získáte pravděpodobně nejefektivnější produkty BLACKROLL® v jednom balení. Důraz je kladen na BLACKROLL® BOOSTER. Vibrace BOOSTERu lze nastavit nepřetržitě, abyste mohli masáž provést kdykoli. S tímto zařízením bude váš válec zdokonalen tak, aby bylo efektivně využito technologie Vibra Motion BLACKROLL® BOOSTER.

Tlak a vibrace: Pomocí přístroje BOOSTER a válečku BLACKROLL® Slim můžete pracovat s napjatými svaly, zatímco vibrace stimulují váš metabolismus. Automasáž je příjemná a mimořádně intenzivní. V kombinaci s BLACKROLL® SLIM je BOOSTER nejen vhodný pro regeneraci napjatých svalů, ale i pro léčbu bolestivých bodů.

BOOSTER HEAD pro přesnou vibrační masáž:
Díky různým hlavicím s tlakovým bodem lze BOOSTER použít i bez masážního válečku. Chcete-li ošetřit napjatou tkáň ze tří různých úhlů, musíte jednoduše položit hlavu na BOOSTER a vybavit ji příslušnou hlavicí. Vzhledem k různým stupňům tvrdosti se masáž fascií stává ještě intenzivnější. Zvláště pro léčbu bolestivých spoušťových bodů je BOOSTER HEAD dokonalý. Fasciální masáž zajišťuje lepší oběh tkáně tak, aby se vaše svaly mohly regenerovat rychleji. Kromě toho je součástí balení masážní hák, který můžete použít pro plochou masáž.

Díky technologii Vibra Motion Technology je masážní spektrum Booster jádra tak široké, aby uvolnilo napětí ve svalech a efektivně stimulovalo okolní tkáně. Booster pracuje na frekvenci 12-56 Hz, je plynule nastavitelný a dobijete jej snadno pomocí mikro-USB konektoru. 

boosterset_cvik

Trénink s BLACKROLL® BOOSTER je nejen zábava - je také neuvěřitelně efektivní. Neustále se měnící vibrace od 12-56 Hz zvyšují účinnost masáže, uvolňují svaly a mohou snižovat bolest. Navíc může být Booster použit pro trénink s vibracemi. V kombinaci s válcem BLACKROLL® Slim lze Booster použít kdekoliv. Je vysoce účinný a praktický svou velikostí. Příslušenství BLACKROLL® HEAD umožňuje masáž vhodnou pro aktivaci a regeneraci svalů a léčbu bolestivých spoušťových bodů.

Rozměry:
31,2 cm x 25 cm x 15,2 cm, 1800 g

Balení obsahuje:
 - BLACKROLL® Booster s praktickým šroubovacím mechanismem,
 - BLACKROLL® Slim,
 - BLACKROLL® Head
 - mikro-USB nabíječka.

Technická specifikace:
Vstup: 220-230V~, 50/60 Hz
Výstup: 5V – 1000mA
Maximální příkon: 45W
Baterie: 3x S1P = 11,1V 2250 mAh

scientificaly proven blackroll  international athletes blackroll

Vyrobeno v Německu:
 - certifikováno ISO a TÜV.

“V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA Systému (www.remasystem.cz)“
“V ceně baterie nebo akumulátoru je zahrnut recyklační poplatek REMA Battery (www.remabattery.cz)“

"Zelená" výroba:

  • šetrná k životnímu prostředí
  • energeticky úsporná
  • materiál je 100% recyklovatelný
  • výrobek neobsahuje chemické látky

Údržba:

  • bez zápachu
  • voděodolný
  • snadno se čistí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: