Blackroll Needleroller

Kód: BRNRBK
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Masážní nástroj vhodný ke stimulaci pokožky celého těla, zejména povrchových fascií, zvýšení krevního oběhu, reflexní masáži a akupunktuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLACKROLL® Needleroller je masážní nástroj určený ke stimulaci povrchových fascií. Masáž výrazně podporuje krevní oběh a téměř okamžitě je patrná snížená bolestivost. V kombinaci s léčbou hlubších vrstev tkáně pomáhá regulovat produkci kolagenu a elastinu. Podporuje regeneraci, zlepšuje pružnost a odolnost tkání. Zároveň masivně zvyšuje průtok krve v ošetřované oblasti.

Použití BLACKROLL® Needleroller je velmi jednoduché. Tlak na pokožku jde dávkovat individuálně, dle vašich potřeb.
Uchopte rukojeť a rolujte jemně po pokožce tam a zase zpátky, stimulujete tak veškerá volná nervová zakončení v pokožce. BLACKROLL® Needleroller se obzvlášť dobře hodí ke stimulaci pokožky před reflexní terapií nebo akupunkturou.Je také ideální jako příprava před další prací s válci BLACKROLL® (např. MINI nebo s koulemi DUO BALL) či BLACKROLL® RELEAZER.

Upozornění:
V případě výraznějšího zarudnutí nebo podráždění pokožky snižte při masáži tlak nebo úplně s masáží přestaňte. Pokud se Vám zpočátku zdá stimulace pokožky příliš intenzivní, použijte na zjemnění tenkou tkaninu, kterou pokožku zakryjete.
Pokud trpíte některým z následujících příznaků, konzultujte použití s lékařem:
 - akutní infekční onemocnění, akutní a horečnaté stavy při chronických nemocích, akutní trauma či onemocnění (zlomeniny kostí, krevní sraženiny, trombóza), kardiovaskulární onemocnění, křečové žíly, kožní choroby, jste po operaci, máte popáleniny či omrzliny, užíváte léky snižující srážlivost krve.

BLACKROLL® Needleroller je vyroben tak, aby jehly svým uspořádáním nijak nepoškozovaly kůži, naopak ji při optimálním tlaku zdravě stimulují.

Údržba:
Jednoduše omyjte vodou s trochou mýdla za použití kartáčku a vysušte. Pokud používáte BLACKROLL® Needleroller ve své léčebné praxi, dodržujte standardní čistící pokyny, ale nezapomeňte jehly sterilizovat (prostředkem bez obsahu chloru).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: